0.342.322 00 55

Power Plate

Yüzyılın en ilgi çekici buluşlarından birisi olan Powerplate dünyasına hoşgeldiniz. NASA teknolojisi kullanılarak üretilen bu cihazlar bir çok ülkede yılın antiaging ödülünü almıştır.

Kliniklerimiz de Powerplate terapi konsepti, multidisipliner bir çalışma ile ve kişiye özgü terapi paketleri geliştirilerek uygulanmaktadır.

Uygulamada Powerplate terapi konsepti, multidisipliner bir çalışma ile ve kişiye özgü terapi paketleri geliştirilerek uygulanmaktadır.

Uygulamada Powerplate uzmanı önce kişinin vücut analizi ve vücut ölçülerini alarak: kişinin metabolizma hızı, vücut kitle indeksi, yağ ağırlığı, kas ağırlığı ve total vücut suyu ile ilgili bilgiler verir. Bu değerlere ve kişinin fiziksel performansına göre o kişiye özgü bir egzersiz programı oluşturur. Belli seans aralıklarında vücut analizi ve vücut ölçüleri tekrar alınarak, kaybedilen yağ ağırlığı, kas ağırlığı değişimi ve metabolizma hızı farklılıkları ortaya konur. 

Powerplate Next Genaration 'in temel prensibi; uygulama esnasında insan vücudu üzerindeki yerçekimi gücünü (G-force) yaklaşık 6 misli arttırarak kasların hızlı ve düzenli olarak çalışmasını sağlamaktır.

Powerplate kullanıcıları düzenli uygulanan seanslar sayesinde kilo veriyorlar, vücutlarındaki sellülitler azalıyor, kas yoğunlukları artıyor, kan akımı hızlanıyor, mutluluk hormonu salınımı artıyor, zihinsel ve bedensel stres azalıyor.

Güne iyi başlamak ya da gün içinde düşen performansımızı yukarı çekebilmek için yapmamız gereken tekşey, Powerplate üzerinde birkaç dakika geçirmek....